2667-МР

Документи » Рішення міської ради » 2667-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XХXI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "03" червня 2009 р № 2667-МР
м. Суми

Про невідкладні заходи щодо усунення наслідків аварій на напірному каналізаційному колекторі

На підставі аналізу причин та наслідків аварій на напірному каналізаційному колекторі, з метою запобігання в подальшому виникнення аварійних ситуацій, керуючись статтею 25 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Доручити управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою (Куц Я.В.) спільно з КП «Міськводоканал» (Гура В.П.) визначити обсяг необхідних коштів для виконання робіт по усуненню та запобіганню наслідків аварій на напірному каналізаційному колекторі. 
  2. Доручити КП «Міськводоканал» (Гура В.П.) відповідно до законодавства організувати проведення тендеру щодо закупівлі матеріалів, комплектуючих, обладнання для виконання робіт по усуненню та запобіганню наслідків аварій на напірному каналізаційному колекторі. 
  3. Доручити планово-бюджетній комісії (Козьменко С.М.), комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та надзвичайних ситуацій (Руденко В.С.), фінансовому управлінню (Липова С.А.) підготувати та внести на розгляд чергової сесії Сумської міської ради пропозиції щодо внесення змін та доповнень до міського бюджету на 2009 рік в частині фінансування робіт по усуненню та запобіганню наслідків аварій на напірному каналізаційному колекторі шляхом внесення у статутний фонд. 
  4. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Трофименка М.О., а контроль – на планово-бюджетну комісію (Козьменко С.М.), комісію з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та надзвичайних ситуацій (Руденко В.С.).

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 11-06-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав