2422-МР

Документи » Рішення міської ради » 2422-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXVIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" лютого 2009 р № 2422-МР
м. Суми

Про внесення змін до додатку 1 рішення Сумської міської ради від 27 грудня 2006 року № 309 -МР „Про створення міського комунального закладу „Дитячо-юнацька спортивна школа з вільної боротьби”

У зв’язку з виробничою необхідністю та дотриманням санітарно-гігієнічних норм при проведенні навчально-тренувального процесу серед вихованців дитячо-юнацької спортивної школи, керуючись статтею 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Унести зміни до додатку 1 (штатний розпис) рішення Сумської міської ради від 27 грудня 2006 року № 309 „Про створення міського комунального закладу „Дитячо-юнацька спортивна школа з вільної боротьби”, а саме: в пункті 5 посаду „Касир” змінити на посаду „Прибиральниця”. 
  2. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка С.М., а контроль за його виконанням на постійну комісію з питань з питань освіти, культури, фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді (Бистрицька Є.М.).

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 2-06-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав