2364-МР

Документи » Рішення міської ради » 2364-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXVIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" лютого 2009 р № 2364-МР
м. Суми

Про заходи щодо забезпечення дієвого контролю за додержанням вимог земельного законодавства в частині самовільного зайняття земельних ділянок, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням, зняття ґрунтового покрову (родючого шару ґрунту) без спеціального дозволу

З метою впорядкування земельно-майнових відносин, посилення контролю за використанням і охороною земель територіальної громади міста Суми та належного реагування на порушення земельного законодавства, відповідно до пунктів е), статті 12, 189, Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Управлінню земельних ресурсів Сумської міської ради (Скрипка В.В.):

  1.1. У разі виявлення фактів порушення вимог земельного законодавства в частині самовільного зайняття земельних ділянок, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням, зняття ґрунтового покрову (родючого шару ґрунту) без спеціального дозволу, протягом троьх днів з дня виявлення порушень повідомляти про це територіальний орган Державної інспекції з контролю за використанням і охороною земель в Сумській області з метою вжиття відповідних заходів.
  1.2. Звернутися до територіального органу Державної інспекції з контролю за використанням і охороною земель в Сумській області з пропозицією передавати управлінню земельних ресурсів Сумської міської ради за результатами вжитих заходів щодо порушників вимог земельного законодавства в частині самовільного зайняття земельних ділянок, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням, зняття ґрунтового покрову (родючого шару ґрунту) без спеціального дозволу інформацію, а саме:

   — копію акту обстеження земельної ділянки, яка була самовільно зайнята, використана/використовується не за цільовим призначенням, або на якій проведене/проводиться зняття ґрунтового покрову (родючого шару ґрунту) без спеціального дозволу; — розрахунок розміру шкоди; — інформацію про вручення розрахунку розміру шкоди порушнику чинного законодавства.

  1.3. Щоквартально здійснювати аналіз та підготовку аналітичної довідки для виконавчого комітету Сумської міської ради про стан дотримання вимог земельного законодавства в частині самовільного зайняття земельних ділянок, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням, зняття ґрунтового покрову (родючого шару ґрунту) без спеціального дозволу на підставі інформації територіального органу Державної інспекції з контролю за використанням і охороною земель в Сумській області.

 2. Фінансовому управлінню Сумської міської ради (Липова С.А.) в місячний термін з дня прийняття цього рішення розробити та внести на затвердження виконавчого комітету Сумської міської ради порядок зарахування до спеціального фонду міського бюджету коштів за шкоду, заподіяну територіальній громаді м. Суми внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням, зняття ґрунтового покрову (родючого шару ґрунту) без спеціального дозволу. 
 3. Це рішення вступає в дію з дня його офіційного оприлюднення. 
 4. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Трофименка М.О. 
 5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань архітектури, будівництва, регулювання земельних відносин (Братушка Ю.В.); на постійну планово-бюджетну комісію (Козьменко С.М.).

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 2-06-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав