2618-МР

Документи » Рішення міської ради » 2618-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ позачергова СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "29" квітня 2009 р № 2618-МР
м. Суми

Про передачу в оперативне управління міському комунальному закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа з вільної боротьби» нежитлового приміщення по вул. Металургів, 17

Розглянувши звернення міського комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа з вільної боротьби» щодо передачі в оперативне управління нежитлового приміщення по вул. Металургів, 17, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань контролю за використанням об’єктів комунальної власності та приватизацією (протокол від 03.03.09 № 99), відповідно до статті 137 Господарського кодексу України, керуючись статтею 25, частиною п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Передати в оперативне управління міському комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа з вільної боротьби» нежитлове приміщення по вул. Металургів, 17, загальною площею 20,0 кв. м. для розміщення пункту харчування. 
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) здійснити передачу нежитлового приміщення, зазначеного в пункті 1 цього рішення, в оперативне управління міському комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа з вільної боротьби», в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 12-05-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав