2566-МР

Документи » Рішення міської ради » 2566-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXX СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "22" квітня 2009 р № 2566-МР
м. Суми

Про передачу в господарське відання комунальному підприємству Сумської міської ради «Муніципальний спортивний клуб з хокею на траві «Сумчанка» нежитлових приміщень по проспекту ім. Т.Г. Шевченка в дитячому парку «Казка»

Розглянувши звернення комунального підприємства Сумської міської ради «Муніципальний спортивний клуб з хокею на траві «Сумчанка» щодо передачі в господарське відання нежитлових приміщень по проспекту ім. Т.Г. Шевченка в дитячому парку «Казка», враховуючи згоду комунального підприємства «Сумикомунінвест», відповідно до статті 137 Господарського кодексу України, керуючись статтею 25, частиною п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Передати в господарське відання комунальному підприємству Сумської міської ради «Муніципальний спортивний клуб з хокею на траві «Сумчанка» нежитлові приміщення по проспекту ім. Т.Г. Шевченка в дитячому парку «Казка», загальною площею 350,0 кв. м (з уточненням площі в комунальному підприємстві «Сумське міське бюро технічної інвентаризації»). 
  2. Комунальному підприємству «Сумикомунінвест» (Малік А.О.) зняти з балансу нежитлові приміщення, зазначені в пункті 1 цього рішення та повернути до комунальної власності територіальної громади міста Суми, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
    3.1. Взяти на оперативний облік нежитлові приміщення, зазначені в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    3.2. Передати нежитлові приміщення, зазначені в пункті 1 цього рішення, в господарське відання комунальному підприємству Сумської міської ради «Муніципальний спортивний клуб з хокею на траві «Сумчанка», в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 29-04-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав