2565-МР

Документи » Рішення міської ради » 2565-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXX СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "22" квітня 2009 р № 2565-МР
м. Суми

Про передачу інженерних мереж по вул. Металургів, 38 на обслуговування відповідним підприємствам

У зв’язку з затвердженням акту прийняття-передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми стаціонарного відділення комунальної установи «Сумська міська клінічна лікарня № 4» по вул. Металургів, 38, відповідно до статті 136 Господарського кодексу України, керуючись статтею 25 та частиною п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
    • 1.1. Взяти на оперативний облік інженерні мережі, зазначені в додатках 1, 2, 3, до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    • 1.2. Передати трансформаторну підстанцію та електричні мережі, зазначені в додатку 1 до цього рішення, безкоштовно на баланс та обслуговування відкритому акціонерному товариству «Сумиобленерго» в порядку, встановленому чинним законодавством.
    • 1.3. Передати мережі водопостачання та водовідведення, зазначені в додатку 2 до цього рішення, в господарське відання комунальному підприємству «Міськводоканал» Сумської міської ради в порядку, встановленому чинним законодавством.
    • 1.4. Передати газопровід, зазначений в додатку 3 до цього рішення, безкоштовно на баланс та обслуговування відкритому акціонерному товариству «Сумигаз» в порядку, встановленому чинним законодавством.
  2. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [44 Kb] (cкачувань: 283) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 29-04-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав