2563-МР

Документи » Рішення міської ради » 2563-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXX СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "22" квітня 2009 р № 2563-МР
м. Суми

Про передачу в оренду будівлі № 30 по вул. Кірова Сумському обласному військовому комісаріату Міністерства оборони України

Розглянувши звернення Сумського обласного військового комісаріату Міністерства оборони України щодо передачі в користування будівлі № 30 по вул. Кірова в місті Суми, відповідно до статті 19 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», керуючись статтею 25, частиною п’ятою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Передати в оренду Сумському обласному військовому комісаріату Міністерства оборони України будівлю № 30 по вул. Кірова в місті Суми строком на 10 років та встановити орендну плату 1 гривня в рік. 
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
    2.1. Взяти на оперативний облік будівлю, зазначену в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    2.2. Укласти відповідний договір оренди з Сумським обласним військовим комісаріатом Міністерства оборони України, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 29-04-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав