2561-МР

Документи » Рішення міської ради » 2561-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXX СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "22" квітня 2009 р № 2561-МР
м. Суми

Про передачу в господарське відання комунальному підприємству «Сумижилкомсервіс» Сумської міської ради додаткових витрат по об’єкту «Полігон для складування твердих побутових відходів на території В.Бобрицької сільської ради Краснопільського району» (ІІ пусковий комплекс І черга)

Розглянувши звернення управління реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради щодо передачі додаткових витрат по об’єкту «Полігон для складування твердих побутових відходів на території В.Бобрицької сільської ради Краснопільського району» (ІІ пусковий комплекс І черга) відповідно до статті 136 Господарського кодексу України, керуючись частиною другою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1.  Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
    • 1.1. Взяти на оперативний облік додаткові витрати по об’єкту «Полігон для складування твердих побутових відходів на території В.Бобрицької сільської ради Краснопільського району» (ІІ пусковий комплекс І черга) згідно з додатком до цього рішення в порядку, встановленому чинним законодавством.
    • 1.2. Передати додаткові витрати, зазначені в підпункті 1.1 цього рішення, в господарське відання комунальному підприємству «Сумижилкомсервіс» Сумської міської ради в порядку, встановленому чинним законодавством.
  2. Управлінню реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради (Шилов В.В.) зняти з балансу додаткові витрати, зазначені в підпункті 1.1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додаткові витрати по об’єкту «Полігон для складування твердих побутових відходів на території В.Бобрицької сільської ради Краснопільського району» (ІІ пусковий комплекс І черга) [36 Kb] (cкачувань: 296) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 29-04-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав