2559-МР

Документи » Рішення міської ради » 2559-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXX СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "22" квітня 2009 р № 2559-МР
м. Суми

Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми закінчених будівництвом об’єктів

У зв’язку з затвердженням актів державної та робочих комісій про прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, відповідно до статей 327, 328 Цивільного кодексу України, статті 136 Господарського кодексу України, керуючись статтею 25, частиною другою, п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Зарахувати до комунальної власності територіальної громади міста Суми закінчені будівництвом об’єкти, зазначені в додатку до цього рішення.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В. І.):
    • 2.1. Взяти на оперативний облік закінчені будівництвом об’єкти, зазначені в додатку до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    • 2.2. Передати закінчені будівництвом об’єкти, зазначені в додатку до цього рішення, в господарське відання комунальному підприємству «Міськводоканал» Сумської міської ради, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Управлінню реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради (Шилов В.В.) зняти з балансу закінчені будівництвом об’єкти, зазначені в додатку до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Перелік закінчених будівництвом і прийнятих в експлуатацію об’єктів [40.5 Kb] (cкачувань: 283) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 29-04-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав