2558-МР

Документи » Рішення міської ради » 2558-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXX СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "22" квітня 2009 р № 2558-МР
м. Суми

Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми зовнішніх електричних мереж

Розглянувши звернення управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради щодо зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми зовнішніх електричних мереж, їх передачі на обслуговування відповідному підприємству, відповідно до статей 327, 328 Цивільного кодексу України, Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», керуючись пунктом 2 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Зарахувати до комунальної власності територіальної громади міста Суми зовнішні електричні мережі, зазначені в додатку до цього рішення.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В. І.):
    • 2.1. Взяти на оперативний облік зовнішні електричні мережі, зазначені в додатку до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    • 2.2. Передати зовнішні електричні мережі, зазначені в додатку до цього рішення, безкоштовно на баланс та обслуговування відкритому акціонерному товариству «Сумиобленерго», в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Костюк В.Г.) зняти з балансу зовнішні електричні мережі, зазначені в додатку до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Перелік зовнішніх електричних мереж, які передаються безкоштовно на баланс та обслуговування відкритому акціонерному товариству «Сумиобленерго» [38 Kb] (cкачувань: 297) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 29-04-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав