2557-МР

Документи » Рішення міської ради » 2557-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXX СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "22" квітня 2009 р № 2557-МР
м. Суми

Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми закінченого будівництвом об’єкту

У зв’язку з затвердженням акту робочої комісії про прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкту, відповідно до статей 327, 328 Цивільного кодексу України, керуючись статтею 25, частиною другою, п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Зарахувати до комунальної власності територіальної громади міста Суми закінчений будівництвом об’єкт, зазначений в додатку до цього рішення.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В. І.):
    • 2.1. Взяти на оперативний облік закінчений будівництвом об’єкт, зазначений в додатку до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    • 2.2. Передати безкоштовно на баланс та обслуговування відкритому акціонерному товариству «Сумигаз» закінчений будівництвом об’єкт, зазначений у додатку до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Управлінню реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради (Шилов В.В.) зняти з балансу закінчений будівництвом об’єкт, зазначений у додатку до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Перелік закінчених будівництвом і прийнятих в експлуатацію об’єктів [37 Kb] (cкачувань: 271) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 29-04-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав