2555-МР

Документи » Рішення міської ради » 2555-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXX СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "22" квітня 2009 р № 2555-МР
м. Суми

Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми майна

З метою ефективного використання, належного утримання та збереження майна, що знаходиться на території міста Суми, відповідно до статей 327, 328 Цивільного кодексу України, статті 136 Господарського кодексу України, керуючись статтею 25, частиною другою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Зарахувати до комунальної власності територіальної громади міста Суми майно, зазначене в додатку до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
    • 2.1. Взяти на оперативний облік майно, зазначене в додатку до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    • 2.2. Передати майно, зазначене в додатку до цього рішення, в господарське відання комунальному підприємству електромереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло», в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Сумської міської ради (Костенко О.А.) зняти з балансу майно, зазначене в додатку до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Перелік майна, яке передається в господарське відання комунальному підприємству електромереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» [40.5 Kb] (cкачувань: 259) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 28-04-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав