2554-МР

Документи » Рішення міської ради » 2554-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXX СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "22" квітня 2009 р № 2554-МР
м. Суми

Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми майна

З метою ефективного використання, належного утримання та збереження майна, що знаходиться на території міста Суми, відповідно до статей 327, 328 Цивільного кодексу України, статті 137 Господарського кодексу України, керуючись статтею 25 та частиною другою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Зарахувати до комунальної власності територіальної громади міста Суми майно, а саме: зупинки міського транспорту по вул. Героїв Сталінграду «Бібліотека ім. Н.К. Крупської» та по вул. Ковпака «Пансіонат для ветеранів». 
 2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
   2.1. Взяти на оперативний облік майно, зазначене в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
   2.2. Передати майно, зазначене в пункті 1 цього рішення, а саме: зупинка міського транспорту по вул. Героїв Сталінграду «Бібліотека ім. Н.К. Крупської», вартістю 13309 (тринадцять тисяч триста дев’ять) грн., в оперативне управління Зарічній районній в місті Суми адміністрації (Ващенко В.О.) в порядку, встановленому чинним законодавством.
   2.3. Передати майно, зазначене в пункті 1 цього рішення, а саме: зупинка міського транспорту по вул. Ковпака «Пансіонат для ветеранів», вартістю 15123 (п’ятнадцять тисяч сто двадцять три) грн., в оперативне управління Ковпаківській районній в місті Суми адміністрації (Джура О.М.) в порядку, встановленому чинним законодавством.
 3. Виконавчому комітету Сумської міської ради зняти з балансу майно, зазначене в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
 4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 28-04-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав