2553-МР

Документи » Рішення міської ради » 2553-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXX СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "22" квітня 2009 р № 2553-МР
м. Суми

Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми комп’ютерної техніки

Розглянувши звернення Державного вищого навчального закладу «Українська академія банківської справи Національного банку України» щодо передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми комп’ютерної техніки, відповідно до статей 327, 328 Цивільного кодексу України, статті 137 Господарського кодексу України, керуючись статтею 25, частиною другою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Зарахувати до комунальної власності територіальної громади міста Суми комп’ютерну техніку, зазначену в додатку до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
    • 2.1. Взяти на оперативний облік комп’ютерну техніку, зазначену в додатку до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    • 2.2. Передати комп’ютерну техніку, зазначену в додатку до цього рішення, в оперативне управління управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Перелік комп’ютерної техніки, яка передається в оперативне управління управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради [51.5 Kb] (cкачувань: 272) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 28-04-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав