2549-МР

Документи » Рішення міської ради » 2549-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXX СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "22" квітня 2009 р № 2549-МР
м. Суми

Про затвердження містобудівного обґрунтування місця розташування комплексу будівель і споруд державного професійно - технічного навчального закладу «Сумський професійний ліцей будівництва та автотранспорту»

З метою обґрунтування місця розташування комплексу будівель і споруд державного професійно - технічного навчального закладу «Сумський професійний ліцей будівництва та автотранспорту» на території міста Суми, відповідно до статті 10 Закону України «Про планування та забудову територій», керуючись пунктом 42 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити містобудівне обґрунтування місця розташування комплексу будівель і споруд державного професійно - технічного навчального закладу «Сумський професійний ліцей будівництва та автотранспорту» на земельній ділянці за адресою: м. Суми, провулок Баумана, 12, площею 3,0798 га. 
  2. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 28-04-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав