2543-МР

Документи » Рішення міської ради » 2543-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXX СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "22" квітня 2009 р № 2543-МР
м. Суми

Про розгляд протесту прокурора м. Суми на рішення Сумської міської ради від 28 січня 2009 року № 2342-МР «Про передачу у власність земельних ділянок»

Прокурором м. Суми 20 березня 2009 року за № Н-17/18 внесено протест на рішення Сумської міської ради від 28 січня 2009 року № 2342-МР «Про передачу у власність земельних ділянок», яким відповідно до додатку № 4 затверджено проекти землеустрою земельних ділянок та прийнято рішення про надання земельних ділянок громадянам відповідно до розроблених проектів відведення на вулицях Південній та Врожайній в м. Суми. У протесті зазначено, що існуючі житлові будівлі по вул. Південна на відстані 250 м. від вул. С. Лазо підтоплені із-за високого рівня води р. Стрілка, а також через відсутність скиду поверхневих вод. Забудова вулиці з протилежного боку (з підсипкою території) значно погіршить скид поверхневих вод, при цьому існуючі житлові будинки будуть ще більш підтоплені, а період повеней – затоплені. Запланована забудова вулиці можлива при умові комплексного проекту підготовки намічаємої території з врахуванням заходів по водопониженню, а також вертикального планування, як ділянок під будівництво, так і вулиці. Комплексний проект підготовки не розроблявся. На земельних ділянках по вул. Врожайній в м. Суми проходять комунікаційні інженерні мережі (в тому числі газові труби високого тиску). Затверджені Сумської міською радою проекти землеустрою по ділянках по вулиці Врожайній не містять відповідних погоджень та укладених договорів з балансоутримувачем мереж на встановлення обмежень в користуванні земельними ділянками. На підставі викладеного прокурор вимагає привести у відповідність до законодавства України рішення Сумської міської ради від 28 січня 2009 року № 2342-МР «Про передачу у власність земельних ділянок» шляхом виключення з додатку до рішення № 4 земельних ділянок, які надаються громадянам згідно розроблених проектів відведення для будівництва та обслуговування житлових будинків за адресами: вулиця Врожайна та вулиця Південна в м. Суми, оскільки рішення було прийнято з порушенням вимог статті 39 Земельного кодексу України в частині дотримання державних стандартів і норм, регіональних та місцевих правил забудови. Враховуючи викладене, відповідно до статті 21 Закону України «Про прокуратуру», керуючись статтею 25 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Протест прокурора м. Суми від 20 березня 2009 року за № Н-17/18 на рішення Сумської міської ради від 28 січня 2009 року № 2342-МР «Про передачу у власність земельних ділянок» задовольнити. 
 2. Виключити із додатку 4 до рішення Сумської міської ради «Про передачу у власність земельних ділянок громадянам» від 28 січня 2009 року № 2342-МР пункти про надання у власність земельних ділянок по вул. Врожайній та Південній, тобто:

   

  - пункт 6. Васильєва Валентина Федорівна, вул. Врожайна, 111в;
  - пункт 7. Вінниченко Віктор Григорович, вул. Врожайна, 111а;
  - пункт 8. Шевченко Ольга Іванівна, вул. Врожайна, 111д;
  - пункт 9. Бабіч Олег Олександрович, вул. Врожайна, 111г;
  - пункт 10. Яковлєв Володимир Миколайович, вул. Врожайна, 111б;
  - пункт 11. Соловей Неоніла Сергіївна, вул. Південна, 19;
  - пункт 12. Щербіна Наталія Іванівна, вул. Південна, 15;
  - пункт 13. Шаповал Павло Анатолійович, вул. Південна, 17;
  - пункт 14. Линник Олександра Григорівна, вул. Південна, 11;
  - пункт 15. Лемешко Лідія Іванівна, вул. Південна, 23
  - пункт 33. Линник Валерій Іванович, вул. Південна, 13
  - пункт 34. Корнієнко Оксана Анатоліївна вул. Південна, 9

   

 3. Управлінню земельних ресурсів (Скрипка В.В.) розглянути питання розробки комплексного проекту підготовки території вказаних земельних ділянок під забудову з урахуванням заходів по водопониженню та відповідних погоджень.
 4. Про прийняте рішення повідомити прокурора м. Суми.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 28-04-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав