2158-МР

Документи » Рішення міської ради » 2158-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "26" листопада 2008 р № 2158-МР
м. Суми

Про надання пільги з орендної плати Сумському обласному товариству «Просвіта» імені Тараса Шевченка за користування майном комунальної власності територіальної громади міста Суми

Розглянувши звернення Сумського обласного товариства «Просвіта імені Тараса Шевченка про надання пільги з орендної плати за користування нежитловим приміщенням, відповідно до статті 19 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, керуючись статтею 25 та пунктом 28 частини першої статті 26, статтею 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Встановити пільгу Сумському обласному товариству «Просвіта» імені Тараса Шевченка за оренду нежитлових приміщень, розташованих за адресою: м. Суми, Червона площа, 6, площею 44,5 кв.м у розмірі 35 % від орендної плати, розрахованої згідно з Методикою розрахунку орендної плати, затвердженої рішенням Сумської міської ради від 27 вересня 2006 року № 182-МР “Про затвердження Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна та Типового договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Суми”, терміном на 1 рік. 
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) внести відповідні зміни до договорів оренди в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 22-04-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав