2156-МР

Документи » Рішення міської ради » 2156-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "26" листопада 2008 р № 2156-МР
м. Суми

Про надання пільги з орендної плати Сумській міській громадській організації «Спортивно-оздоровчий центр молоді» за користування майном комунальної власності територіальної громади міста Суми

Розглянувши звернення Сумської міської громадської організації «Спортивно-оздоровчий центр молоді» про надання пільги з орендної плати за користування нежитловими приміщеннями, відповідно до статті 19 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, керуючись статтею 25 та пунктом 28 частини першої статті 26, статтею 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Встановити орендну плату Сумській міській громадській організації «Спортивно-оздоровчий центр молоді» за оренду нежитлових приміщень, розташованих за адресою: м. Суми, вул. Д.Коротченка, 19, площею 188,6 кв.м у розмірі 50 % від орендної плати, розрахованої згідно з Методикою розрахунку орендної плати, затвердженої рішенням Сумської міської ради від 27 вересня 2006 року № 182-МР “Про затвердження Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна та Типового договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Суми”, терміном на 1 рік. 
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) внести відповідні зміни до договорів оренди в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 22-04-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав