2142-МР

Документи » Рішення міської ради » 2142-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "26" листопада 2008 р № 2142-МР
м. Суми

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартири від Державної податкової адміністрації в Сумській області

Розглянувши звернення Державної податкової адміністрації в Сумській області щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартири № 143 у будинку № 14/1 по вул. Ковпака, відповідно до статей 327, 328 Цивільного кодексу України, статті 8 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду», рішення Сумської міської ради від 16.10.02 № 145-МР «Про затвердження Порядку приймання-передачі в комунальну власність територіальної громади міста Суми окремих житлових приміщень», враховуючи рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 06.05.08 № 220 «Про внесення пропозицій Сумській міській раді щодо розгляду питання про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартири від Державної податкової адміністрації в Сумській області» керуючись статтею 25 та частиною другою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Прийняти до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартиру № 143 у будинку № 14/1 по вул. Ковпака від Державної податкової адміністрації в Сумській області. 
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В. І.), управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою міської ради (Костюк В. Г.) та управлінню обліку, розподілу та приватизації житла міської ради (Мірошниченко Т.В.) здійснити приймання квартири, зазначеної в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Оформити право власності на квартиру, зазначену в пункті 1 цього рішення, з видачею свідоцтва про право комунальної власності за територіальною громадою міста Суми, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  4. Комунальному підприємству «Сумське міське бюро технічної інвентаризації» (Афанасьєв Б.В.) зареєструвати квартиру, зазначену в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  5. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 22-04-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав