2139-МР

Документи » Рішення міської ради » 2139-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "26" листопада 2008 р № 2139-МР
м. Суми

Про внесення змін та доповнень до рішення Сумської міської ради від 23.06.04 № 873-МР «Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитку по вулиці Супруна, 17»

Розглянувши звернення відкритого акціонерного товариства «Сумжитлобуд» щодо передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитку по вул. Супруна, 17, відповідно до Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», керуючись статтею 25 та пунктом 51 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Внести зміни та доповнення до рішення Сумської міської ради від 23.06.04 № 873-МР «Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитку по вулиці Супруна, 17», а саме:
  1.1. Доповнити пункт 1 словами: «…від відкритого акціонерного товариства «Сумжитлобуд».
  1.2. Викласти пункти 2, 3 та 4 в новій редакції:

  «2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В. І.) та управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Костюк В. Г.) здійснити прийняття-передачу гуртожитку, зазначеного в пункті 1 цього рішення, та вирішити питання про його подальше обслуговування в порядку, встановленому чинним законодавством. 3. Оформити право власності на гуртожиток, зазначений в пункті 1 цього рішення, з видачею свідоцтва про право власності за комунальною власністю територіальної громади міста Суми в порядку, встановленому чинним законодавством. 4. Комунальному підприємству «Сумське міське бюро технічної інвентаризації» (Афанасьєв Б. В.) зареєструвати гуртожиток, зазначений в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.»

  1.3. Доповнити рішення, зазначене в пункті 1 цього рішення, пунктом 5 в такій редакції:

  «5. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К. В.»

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 22-04-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав