2138-МР

Документи » Рішення міської ради » 2138-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "26" листопада 2008 р № 2138-МР
м. Суми

Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитку, розташованого за адресою: м. Суми, вул. П. Тичини, 17 закритого акціонерного товариства «Побутпромбудмонтаж»

Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитку, розташованого за адресою: м. Суми, вул. П. Тичини, 17 закритого акціонерного товариства «Побутпромбудмонтаж» Розглянувши звернення арбітражного керуючого Воловика С.В. щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитку, розташованого за адресою: м. Суми, вул. П. Тичини, 17, який знаходиться на балансі закритого акціонерного товариства «Побутпромбудмонтаж», відповідно до частини першої статті 26 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», керуючись статтею 25 та частиною другою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитку, розташованого за адресою: м. Суми, вул. П. Тичини, 17, який знаходиться на балансі закритого акціонерного товариства «Побутпромбудмонтаж». 
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) та управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Костюк В.Г.) здійснити приймання гуртожитку, зазначеного в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Оформити право власності на гуртожиток, зазначений в пункті 1 цього рішення, з видачею свідоцтва про право комунальної власності за територіальною громадою міста Суми, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Комунальному підприємству «Сумське міське бюро технічної інвентаризації» (Афанасьєв Б. В.) зареєструвати гуртожиток, зазначений в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  5. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К. В.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 22-04-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав