2137-МР

Документи » Рішення міської ради » 2137-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "26" листопада 2008 р № 2137-МР
м. Суми

Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми майна

У зв’язку з затвердженням акту робочої комісії про прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкту, керуючись статтею 25, частиною п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Зарахувати до комунальної власності територіальної громади міста Суми закінчений будівництвом об’єкт («Центральні теплові пункти Зарічного і Ковпаківського районів м. Суми – реконструкція»), зазначений у додатку до цього рішення.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В. І.):
    • 2.1. Взяти на оперативний облік закінчений будівництвом об’єкт, зазначений у додатку до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    • 2.2. Внести закінчений будівництвом об’єкт, зазначений у додатку до цього рішення, до договору оренди цілісного майнового комплексу по виробництву, транспортуванню тепла та електричної енергії у м. Суми з товариством з обмеженою відповідальністю «Сумитеплоенерго» від 01.09.05 № 0047-УКМ в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Управлінню реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради (Шилов В.В.) зняти з балансу закінчений будівництвом об’єкт, зазначений у додатку до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.  

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Перелік виконаних робіт закінченого будівництвом об’єкту і прийнятого в експлуатацію «Центральні теплові пункти Зарічного і Ковпаківського районів м. Суми – реконструкція» [43 Kb] (cкачувань: 273) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 22-04-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав