2136-МР

Документи » Рішення міської ради » 2136-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "26" листопада 2008 р № 2136-МР
м. Суми

Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми майна

У зв’язку з проведенням технічної інвентаризації та для більш ефективного використання майна, що знаходиться на території міста Суми, його належного утримання та збереження, керуючись статтею 25 та частиною другою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Зарахувати до комунальної власності територіальної громади міста Суми майно, зазначене в додатку до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
    • 2.1. Взяти на оперативний облік майно, зазначене в додатку до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    • 2.2. Передати майно, зазначене в додатку до цього рішення на баланс та обслуговування відповідним організаціям у порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Перелік майна, що підлягає зарахуванню до комунальної власності територіальної громади міста Суми [122 Kb] (cкачувань: 279) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 22-04-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав