2131-МР

Документи » Рішення міської ради » 2131-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "26" листопада 2008 р № 2131-МР
м. Суми

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми зовнішніх газових мереж від акціонерного товариства «Номак-Інвест»

Розглянувши звернення відкритого акціонерного товариства «Номак-Інвест» щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми зовнішніх газових мереж, керуючись Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», частиною другою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Прийняти до комунальної власності територіальної громади міста Суми зовнішні газові мережі, зазначені у додатку до цього рішення, від акціонерного товариства «Номак-Інвест».
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
    • 2.1. Взяти на оперативний облік зовнішні газові мережі, зазначені в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    • 2.2. Передати зовнішні газові мережі, зазначені у додатку до цього рішення, безкоштовно на баланс та обслуговування відкритому акціонерному товариству «Сумигаз».
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К. В.  

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Перелік зовнішніх газових мереж високого та низького тиску [34.5 Kb] (cкачувань: 264) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 22-04-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав