2307-МР

Документи » Рішення міської ради » 2307-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXVI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "26" грудня 2008 р № 2307-МР
м. Суми

Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми житлового будинку з інженерними мережами та ТП-252 за адресою: м. Суми, вул. Нахімова, 40/1 від Сумської філії відкритого акціонерного товариства «Укртелеком»

Розглянувши звернення Сумської філії відкритого акціонерного товариства «Укртелеком» щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми житлового будинку з інженерними мережами та ТП-252 за адресою: м. Суми, вул. Нахімова, 40/1, відповідно до частини 2 статті 4 Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», керуючись пунктом 51 частини першої статті 26, частиною другою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми житлового будинку (квартири №№ 1 – 48) з інженерними мережами та ТП-252 за адресою: м. Суми, вул. Нахімова, 40/1, зазначених у додатках 1, 2, 3 до цього рішення, від Сумської філії відкритого акціонерного товариства «Укртелеком».
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
      2.1. Здійснити приймання житлового будинку з інженерними мережами та ТП-252, зазначеними в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 2.2. Взяти на оперативний облік житловий будинок з інженерними мережами та ТП-252, зазначеними в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 2.3. Передати ТП-252, зазначену в додатку 1 до цього рішення, безкоштовно на баланс та обслуговування відкритому акціонерному товариству «Сумиобленерго» в порядку, встановленому чинним законодавством. 2.4. Передати мережі водовідведення, зазначені в додатку 2 до цього рішення, в господарське відання комунальному підприємству «Міськводоканал» Сумської міської ради в порядку, встановленому чинним законодавством. 2.5. Внести до договору оренди цілісного майнового комплексу по виробництву, транспортуванню тепла та електричної енергії у м. Суми з товариством з обмеженою відповідальністю «Сумитеплоенерго» від 01.09.05 № 0047-УКМ теплову мережу, зазначену в додатку 3 до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Оформити право власності на житловий будинок, зазначений у пункті 1 цього рішення, з видачею свідоцтва про право комунальної власності за територіальною громадою міста Суми, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Комунальному підприємству «Сумське міське бюро технічної інвентаризації» (Афанасьєв Б. В.) зареєструвати житловий будинок, зазначений у пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  5. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [55 Kb] (cкачувань: 309) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 10-04-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав