2242-МР

Документи » Рішення міської ради » 2242–МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXVI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "17" грудня 2008 р № 2242-МР
м. Суми

Про встановлення розміру відсотку від нормативної грошової оцінки земельної ділянки юридичним та фізичним особам для внесення змін до діючих договорів оренди земельних ділянок

На підставі звернень та наданих документів відповідно до статей 12, пункту 12 розділу Х Перехідних положень Земельного кодексу України, статей 21, 22, 23 Закону України "Про оренду землі", відповідно до рішення Сумської міської ради від 28 травня 2008 року № 1571-МР " Про затвердження розмірів відсотків від грошової оцінки землі, що застосовується для обчислення орендної плати за користування земельними ділянками на території м.Суми", керуючись статтею 25, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Встановити річну орендну плату за землю юридичним та фізичним особам, зазначеним у додатку до рішення, в розмірі відповідного відсотку від нормативної грошової оцінки земельної ділянки, вказаного у графі 6 згідно з рішенням Сумської міської ради від 28 травня 2008 року № 1571 "Про затвердження розмірів відсотків від грошової оцінки землі, що застосовується для обчислення орендної плати за користування земельними ділянками на території м. Суми".
  2. Підприємствам, організаціям, установам та підприємцям протягом трьох місяців з моменту прийняття рішення внести відповідні зміни до діючих договорів оренди земельних ділянок.
  3. Організацію виконання рішення покласти на першого заступника міського голови Трофименка М.О., а контроль – на постійну комісію з питань архітектури, будівництва, регулювання земельних відносин (Братушка Ю.В.).

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [56.5 Kb] (cкачувань: 277) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 10-04-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав