2240-МР

Документи » Рішення міської ради » 2240-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXVI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "17" грудня 2008 р № 2240-МР
м. Суми

Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 29 жовтня 2008 року № 2073 – МР «Про надання пільги з орендної плати Сумській міській громадській організації «Федерація карате-до Вадо-кай» за користування майном комунальної власності територіальної громади міста Суми»

Розглянувши звернення Сумської міської громадської організації «Федерація карате-до Вадо-кай» про надання пільги з орендної плати, відповідно до статті 19 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», керуючись статтею 25 та пунктом 28 частини першої статті 26, статтею 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Унести зміни до рішення Сумської міської ради від 29 жовтня 2008 року № 2073 – МР «Про надання пільги з орендної плати Сумській міській громадській організації «Федерація карате-до Вадо-кай» за користування майном комунальної власності територіальної громади міста Суми», виклавши пункт 1 в такій редакції:

    «1. Встановити пільгу Сумській міській громадській організації «Федерація карате-до Вадо-кай» за оренду нежитлових приміщень, розташованих за адресою: м. Суми, вул. К.Зеленко, 4, площею 162,5 кв.м у розмірі 70 % від орендної плати, розрахованої згідно з Методикою розрахунку орендної плати, затвердженої рішенням Сумської міської ради від 27 вересня 2006 року № 182-МР «Про затвердження Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна та Типового договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Суми», терміном на 1 рік.»

  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) внести відповідні зміни до договору оренди в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 10-04-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав