2208-МР

Документи » Рішення міської ради » 2208-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXVI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "17" грудня 2008 р № 2208-МР
м. Суми

Про надання пільги з орендної плати Сумській обласній організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» агропромислового комплексу України за користування майном комунальної власності територіальної громади міста Суми
Розглянувши звернення Сумської обласної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» агропромислового комплексу України про надання пільги з орендної плати, враховуючи пропозиції постійної комісії з питань контролю за використанням об’єктів комунальної власності та приватизацією (протокол від 19.05.08 № 73), відповідно до статті 19 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, керуючись статтею 25 та пунктом 28 частини першої статті 26, статтею 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Встановити орендну плату Сумській обласній організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» агропромислового комплексу України для розміщення службових приміщень за оренду нежитлового приміщення площею 66,7 кв.м, розташованого в будинку №13 по вул. Жовтневій у місті Суми, в розмірі 1 грн. в рік терміном на 2009 рік.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) внести відповідні зміни до договорів оренди в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 9-04-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав