2207-МР

Документи » Рішення міської ради » 2207-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXVI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "17" грудня 2008 р № 2207-МР
м. Суми

Про надання пільги з орендної плати Сумському регіональному відділенню Асоціації міст України та громад за користування майном комунальної власності територіальної громади міста Суми
Розглянувши звернення Сумського регіонального відділення Асоціації міст України та громад, враховуючи, що це громадська неприбуткова організація заснована Сумською міською радою та утримується за рахунок членських внесків – бюджетних відрахувань міст і селищ Сумської області, враховуючи пропозиції постійної комісії з питань контролю за використанням об’єктів комунальної власності та приватизацією (протокол від 28.10.08 № 88), відповідно до статі 19 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, керуючись статтею 25 та пунктом 28 частини першої статті 26, статтею 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Встановити орендну плату Сумському регіональному відділенню Асоціації міст України та громад в розмірі 1 грн. в рік за оренду нежитлового приміщення площею 88,7 кв.м у будинку № 26 по вул. Троїцькій терміном на 2009 рік.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) внести відповідні зміни до договорів оренди в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 9-04-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав