2206-МР

Документи » Рішення міської ради » 2206-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXVI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "17" грудня 2008 р № 2206-МР
м. Суми

Про надання пільги з орендної плати Сумській міській громадській організації інвалідів «Доля» за користування майном комунальної власності територіальної громади міста Суми
Розглянувши звернення Сумської міської громадської організації інвалідів «Доля», враховуючи, що це громадська неприбуткова організація, яка утримується за рахунок членських внесків, враховуючи пропозиції постійної комісії з питань контролю за використанням об’єктів комунальної власності та приватизацією (протокол від 28.10.08 № 88), відповідно до статі 19 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, керуючись статтею 25 та пунктом 28 частини першої статті 26, статтею 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Встановити орендну плату Сумській міській громадській організації інвалідів «Доля» в розмірі 1 грн. в рік за оренду нежитлового приміщення площею 54,9 кв.м у будинку № 12 по проспекту ім. М. Лушпи, терміном на 2009 рік.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) внести відповідні зміни до договорів оренди в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 9-04-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав