2205-МР

Документи » Рішення міської ради » 2205-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXVI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "17" грудня 2008 р № 2205-МР
м. Суми

Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми будівлі по вул. Першотравневій, 12 з господарськими спорудами (гаражі та складські приміщення)
Для більш ефективного використання майна, що знаходиться на території міста Суми, керуючись статтею 25 та частиною другою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Зарахувати до комунальної власності територіальної громади міста Суми будівлю по вул. Першотравневій, 12 з господарськими спорудами (гаражі та складські приміщення) у місті Суми, загальною площею 1800 кв.м. (з уточненням площ у комунальному підприємстві «Сумське міське бюро технічної інвентаризації»).
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В. І.) взяти на оперативний облік будівлю, зазначену в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Оформити право власності на будівлю, зазначену в пункті 1 цього рішення, з видачею свідоцтва про право власності за територіальною громадою міста Суми в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Комунальному підприємству “Сумське міське бюро технічної інвентаризації” (Афанасьєв Б.В.) зареєструвати будівлю, зазначену в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  5. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 9-04-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав