2204-МР

Документи » Рішення міської ради » 2204-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXVI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "17" грудня 2008 р № 2204-МР
м. Суми

Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми будівлі по вул. Кірова, 28
Для більш ефективного використання майна, що знаходиться на території міста Суми, керуючись статтею 25 та частиною другою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Зарахувати до комунальної власності територіальної громади міста Суми будівлю по вул. Кірова, 28 у місті Суми, загальною площею 1740 кв.м. (з уточненням площ у комунальному підприємстві «Сумське міське бюро технічної інвентаризації»).
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В. І.) взяти на оперативний облік будівлю, зазначену в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Оформити право власності на будівлю, зазначену в пункті 1 цього рішення, з видачею свідоцтва про право власності за територіальною громадою міста Суми в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Комунальному підприємству “Сумське міське бюро технічної інвентаризації” (Афанасьєв Б.В.) зареєструвати будівлю, зазначену в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  5. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 9-04-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав