2202-МР

Документи » Рішення міської ради » 2202–МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXVI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "17" грудня 2008 р № 2202-МР
м. Суми

Про внесення змін до додатку рішення Сумської міської ради від 23 червня 2004 року № 856-МР «Про Положення про фонд охорони навколишнього природного середовища міста Суми»
У зв'язку зі зміною структури апарату, перерозподілом повноважень між окремими структурними підрозділами виконавчих органів ради згідно з рішенням Сумської міської ради від 25 червня 2008 року № 1664–МР „Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 01 листопада 2006 року № 220 – МР «Про структуру апарату та виконавчих органів Сумської міської ради» (в редакції рішення Сумської міської ради від 28 травня 2008 року № 1514 – МР)” та наданням повноважень у галузі охорони навколишнього природного середовища відділу екології та енергозбереження, керуючись статтею 25 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Унести зміни до додатку рішення Сумської міської ради від 23 червня 2004 року № 856 – МР „Про Положення про фонд охорони навколишнього природного середовища міста Суми”, а саме:
      1.1. пункт 4 додатку викласти у наступній редакції: „Головні розпорядники коштів Фонду визначаються рішенням про міський бюджет на відповідний рік із дотриманням умов, визначених пунктом 3 частини 1, частиною 3 статті 22 Бюджетного кодексу України. Відділ екології та енергозбереження Сумської міської ради: — розробляє на підставі плану діяльності проект кошторису Фонду на відповідний рік і подає фінансовому управлінню Сумської міської ради; — здійснює внутрішній контроль за повнотою надходжень, отриманих розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня – управліннями, відділами, іншими самостійними структурними підрозділами виконавчих органів ради, одержувачами бюджетних коштів; — одержує звіт про використання коштів від розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів і аналізує ефективність використання ними бюджетних коштів”. 1.2. Пункт 8 додатку викласти у редакції: «Контроль за використанням коштів Фонду здійснюють відділ екології та енергозбереження Сумської міської ради та постійні комісії: планово-бюджетна та з питань охорони навколишнього природного середовища, промисловості та енергозбереження».
  2. Вважати таким, що втратило чинність рішення Сумської міської ради від 10 жовтня 2007 року № 838 – МР «Про внесення змін до додатку до рішення Сумської міської ради від 23 червня 2004 року № 856 – МР «Про Положення про фонд охорони навколишнього природного середовища міста Суми».
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії: планово-бюджетну (Козьменко С.М.) та з питань охорони навколишнього природного середовища, промисловості та енергозбереження (Платонов О.В.).

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 9-04-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав