2433-МР

Документи » Рішення міської ради » 2433-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ позачергова СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "04" березня 2009 р № 2433-МР
м. Суми

Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми полігону для складування твердих побутових відходів на території В.Бобрицької сільської ради Краснопільського району (ІІ пусковий комплекс І черга)

У зв’язку із затвердженням акту державної приймальної комісії про прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта, керуючись частиною другою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Зарахувати до комунальної власності територіальної громади міста Суми полігон для складування твердих побутових відходів на території В.Бобрицької сільської ради Краснопільського району (ІІ пусковий комплекс І черга) згідно з додатком до цього рішення.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
      2.1. Взяти на оперативний облік об’єкт, зазначений у пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 2.2. Передати об’єкт, зазначений у пункті 1 цього рішення, в господарське відання комунальному підприємству «Сумижилкомсервіс» в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Управлінню реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради (Шилов В.В.) зняти з балансу об’єкт, зазначений у пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додаток [46.5 Kb] (cкачувань: 245) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 6-04-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав