2428-МР

Документи » Рішення міської ради » 2428-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ позачергова СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "4" березня 2009 р № 2428-МР
м. Суми

Про депутатський запит депутата Сумської міської ради Руденка В.С. щодо ситуації яка склалася з прийняттям 17 лютого 2009 року виконавчим комітетом Сумської міської ради рішень № 94 «Про затвердження результатів конкурсу по відбору підприємств з надання послуг по утриманню будинків і споруд міста Суми та визначення переможця конкурсу» та № 95 «Про затвердження належного утримання та ефективної експлуатації об’єктів житлового фонду територіальної громади міста Суми»
Заслухавши депутатський запит депутата Сумської міської ради Руденка В.С. щодо ситуації яка склалася з прийняттям 17 лютого 2009 року виконавчим комітетом Сумської міської ради рішень № 94 «Про затвердження результатів конкурсу по відбору підприємств з надання послуг по утриманню будинків і споруд міста Суми та визначення переможця конкурсу» та № 95 «Про затвердження належного утримання та ефективної експлуатації об’єктів житлового фонду територіальної громади міста Суми», відповідно до статей 21 та 22 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Підтримати депутатський запит депутата Сумської міської ради Руденка В.С. щодо ситуації яка склалася з прийняттям 17 лютого 2009 року виконавчим комітетом Сумської міської ради рішень № 94 «Про затвердження результатів конкурсу по відбору підприємств з надання послуг по утриманню будинків і споруд міста Суми та визначення переможця конкурсу» та № 95 «Про затвердження належного утримання та ефективної експлуатації об’єктів житлового фонду територіальної громади міста Суми».
  2. Направити депутатський запит депутата Сумської міської ради Руденка В.С. міському голові Мінаєву Г.М. для розгляду порушених в ньому питань (депутатський запит додається).
  3. Офіційну письмову відповідь надати міській раді і депутату Руденку В.С. в термін до 20 березня 2009 року.

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 6-04-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав