2521-МР

Документи » Рішення міської ради » 2521-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXIX СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" березня 2009 р № 2521-МР
м. Суми

Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Суми земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Суми, пров. Токарівський, 7

Розглянувши заяву громадян Сіренко О.М., Сіренко В.Ф., Сіренко О.М. щодо добровільної відмови від права власності на земельну ділянку, відповідно до Цивільного кодексу України, ст.ст. 19,131,132,140,142 Земельного кодексу України, керуючись статтею 25, пунктом 34 частини першої статті 26, частиною 2 статті 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Заяву громадян Сіренко О.М., Сіренко В.Ф., Сіренко О.М. про добровільну відмову від права власності на земельну ділянку на користь територіальної громади м. Суми за адресою: м. Суми, пров. Токарівський, 7 – задовольнити. 
  2. Надати згоду на набуття Сумською міською радою права власності на земельну ділянку за адресою: м. Суми, пров. Токарівський, 7. 
  3. Уповноважити міського голову, Мінаєва Г.М., укласти із громадянами Сіренко О.М., Сіренко В.Ф., Сіренко О.М. угоду про перехід права власності на земельну ділянку, посвідчити її нотаріально та зареєструвати відповідно до вимог чинного законодавства України. 
  4. Звільнити громадян Сіренко О.М., Сіренко В.Ф., Сіренко О.М. та Сумську міську раду в особі міського голови Мінаєва Г.М. від сплати державного мита за нотаріальне посвідчення угоди про перехід права власності на земельну ділянку та засвідчення копій з цієї угоди. 
  5. Земельну ділянку площею 0,0829 га по пров. Токарівському, 7 у м. Суми зарахувати до земель запасу житлової та громадської забудови.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 4-04-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав