2518-МР

Документи » Рішення міської ради » 2518-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXIX СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" березня 2009 р № 2518-МР
м. Суми

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми зовнішніх електричних мереж від товариства з обмеженою відповідальністю «Сервіс-Дім»

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю «Сервіс-Дім» щодо передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми зовнішніх електричних мереж, відповідно до Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», керуючись пунктом 2 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Прийняти до комунальної власності територіальної громади міста Суми зовнішні електричні мережі, зазначені в додатку до цього рішення, від товариства з обмеженою відповідальністю «Сервіс-Дім».
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
    • 2.1. Взяти на оперативний облік зовнішні електричні мережі, зазначені в додатку до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    • 2.2. Передати зовнішні електричні мережі, зазначені в додатку до цього рішення, безкоштовно на баланс та обслуговування відкритому акціонерному товариству «Сумиобленерго» в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Перелік зовнішніх електричних мереж, які передаються безкоштовно на баланс та обслуговування відкритому акціонерному товариству «Сумиобленерго» [41.5 Kb] (cкачувань: 313) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 4-04-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав