2516-МР

Документи » Рішення міської ради » 2516-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXIX СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" березня 2009 р № 2516-МР
м. Суми

Про внесення змін та доповнень до рішення Сумської міської ради від 16.04.08 № 1385-МР «Про перелік об’єктів права комунальної власності територіальної громади міста Суми»
У зв’язку з проведенням поточної інвентаризації майна комунальної власності територіальної громади міста Суми, керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Унести зміни та доповнення до додатку до рішення Сумської міської ради від 16 квітня 2008 року № 1385 – МР «Про перелік об’єктів права комунальної власності територіальної громади міста Суми»:
      1.1. У зв’язку з виготовленням нового технічного паспорту на нежитлові приміщення по пров. Інститутському, 5, внести зміни в частині площі до пункту 1560 зазначеного додатку, а саме: 42,8 кв. м. 1.2. У зв’язку з виготовленням нового технічного паспорту на нежитлові приміщення по вул. Харківській, 22/1, внести зміни в частині площі до пункту 1938 зазначеного додатку, а саме: 336,9 кв. м. 1.3 У зв’язку з виготовленням нового технічного паспорту на нежитлові приміщення по вул. Лебединській, 7, внести зміни в частині площі та мети використання до пункту 981 зазначеного додатку, а саме: 3125,5 кв. м., комплекс будівель та споруд. 1.4. У зв’язку з виготовленням технічного паспорту на нежитлові приміщення по вул. Героїв Сталінграда, 1, внести доповнення до зазначеного додатку, а саме: п. 1943, виклавши його в такій редакції: територіальна громада міста Суми, вул. Героїв Сталінграда, 1, 942,0 кв. м., комплекс будівель та споруд.
  2. Комунальному підприємству «Сумське міське бюро технічної інвентаризації» (Афанасьєв Б.В.) зареєструвати об’єкти права комунальної власності територіальної громади міста Суми згідно з зазначеними в пункті 1 цього рішення змінами та доповненнями, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Оформити право власності на об’єкти права комунальної власності територіальної громади міста Суми відповідно до зазначених в пункті 1 цього рішення змін та доповнень, з видачею свідоцтв про право комунальної власності за територіальною громадою міста Суми, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 4-04-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав