2510-МР

Документи » Рішення міської ради » 2510-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXIX СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" березня 2009 р № 2510-МР
м. Суми

Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки Сисоєвій Г.В.

На підставі звернення громадянки та наданих документів, відповідно до статей 12, 20, 118, 121, пункту 12 розділу Х Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки Сисоєвій Ганні Вікторівні (м. Суми, вул. Білопільський шлях, 61, кв. 73) з ведення садівництва (Державний акт на право власності на земельну ділянку, серія ЯЕ № 427480) на будівництво та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд за адресою: м. Суми, с/т „Монтажник”, ділянка № 9 площею 0,0581 га за рахунок земель Сумської міської ради за умови укладання договору про обмеження права на земельну ділянку відповідно до Тимчасового порядку надання земельних ділянок із земель комунальної власності у межах норм безоплатної приватизації для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, ведення садівництва, індивідуального дачного будівництва, будівництва індивідуальних гаражів. 
  2. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Трофименка М. О.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 4-04-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав