2458-МР

Документи » Рішення міської ради » 2458-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXIX СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" березня 2009 р № 2458-МР
м. Суми

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми зовнішніх інженерних мереж житлового будинку по вул. Пролетарській, 60/1

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю «Будукрінвест» щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми зовнішніх інженерних мереж житлового будинку по вул. Пролетарській, 60/1, відповідно до Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», керуючись статтею 25, пунктом 2 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Прийняти до комунальної власності територіальної громади міста Суми зовнішні інженерні мережі житлового будинку по вул. Пролетарській, 60/1, зазначені в додатках 1, 2, 3 до цього рішення, від товариства з обмеженою відповідальністю «Будукрінвест».
 2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
  • 2.1. Взяти на оперативний облік зовнішні інженерні мережі, зазначені в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  • 2.2. Передати кабельні лінії, зазначені в додатку 1 до цього рішення, безкоштовно на баланс та обслуговування відкритому акціонерному товариству «Сумиобленерго» в порядку, встановленому чинним законодавством.
  • 2.3. Передати мережі водопостачання та водовідведення, зазначені в додатку 2 до цього рішення, в господарське відання комунальному підприємству «Міськводоканал» Сумської міської ради, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  • 2.4. Передати зовнішні газові мережі, зазначені у додатку № 3 до цього рішення, безкоштовно на баланс та обслуговування відкритому акціонерному товариству «Сумигаз».
 3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К. В. 

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [54.5 Kb] (cкачувань: 300) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 4-04-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав