2457-МР

Документи » Рішення міської ради » 2457-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXIX СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" березня 2009 р № 2457-МР
м. Суми

Про внесення змін та доповнень до рішення Сумської міської ради від 18 грудня 2002 року № 253-МР «Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартир від управління Національного банку України в Сумській області»
З метою забезпечення реєстрації об’єктів права комунальної власності територіальної громади міста Суми та проведення її в порядку, встановленому чинним законодавством, керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Унести зміни та доповнення до рішення Сумської міської ради від 18 грудня 2002 року № 253-МР «Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартир від управління Національного банку України в Сумській області», а саме:
      1.1. Викласти пункт 3 рішення в новій редакції: «3. Оформити право власності на квартири, зазначені в пункті 1 цього рішення, з видачею свідоцтв про право комунальної власності за територіальною громадою міста Суми в порядку, встановленому чинним законодавством.» 1.2. Доповнити рішення пунктами 4 та 5 в такій редакції: «4. Комунальному підприємству «Сумське міське бюро технічної інвентаризації» (Афанасьєв Б.В.) зареєструвати квартири, зазначені в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством».
  2. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.»

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 4-04-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав