2456-МР

Документи » Рішення міської ради » 2456-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXIX СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" березня 2009 р № 2456-МР
м. Суми

Про надання пільги з орендної плати обласному комунального закладу Сумській обласній дитячо – юнацькій спортивній школі за користування майном комунальної власності територіальної громади міста Суми
Розглянувши звернення обласного комунального закладу Сумської обласної дитячо – юнацької спортивної школи про надання пільги з орендної плати, враховуючи пропозиції постійної комісії з питань контролю за використанням об’єктів комунальної власності та приватизацією (протокол від 20.01.09 № 95), відповідно до статті 19 Закону України “Про оренду державного та комунального майна” та рішення Сумської міської ради від 28.04.04 № 768 – МР «Про Положення про порядок надання пільг за рахунок міського бюджету юридичним і фізичним особам міста Суми», керуючись статтею 25, частиною п’ятою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Встановити орендну плату обласному комунального закладу Сумській обласній дитячо – юнацькій спортивній школі в розмірі 1 грн. в рік за оренду нежитлового приміщення площею 252,8 кв.м (з уточненням площ БТІ) у будинку № 91 по вул. Петропавлівській строком на 2009 рік.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) внести відповідні зміни до договору оренди в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 4-04-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав