2452-МР

Документи » Рішення міської ради » 2452–МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXIX СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" березня 2009 р № 2452-МР
м. Суми

Про надання у 2009 році пільг на скраплений балонний газ, який використовується для побутових потреб, пільговій категорії населення міста Суми

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету Сумської міської ради про забезпечення реалізації права на задекларовані чинним законодавством пільги на придбання скрапленого газу пільговій категорії населення міста Суми та відповідно до статті 47 Закону України „Про Державний бюджет України на 2009 рік”, керуючись статтею 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надавати у 2009 році готівкою пільги на придбання скрапленого балонного газу, який використовується для побутових потреб, пільговій категорії населення міста Суми.
  2. Затвердити Порядок призначення та виплати пільг на скраплений балонний газ, який використовується для побутових потреб пільговій категорії населення міста Суми готівкою згідно з додатком.
  3. Рішення Сумської міської ради від 23 квітня 2008 року № 1425-МР „Про надання у 2008 році пільг на скраплений балонний газ, який використовується для побутових потреб, пільговій категорії населення міста Суми” вважати таким, що втратило чинність.
  4. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка В.М. 


ДОДАТКИ [38.5 Kb] (cкачувань: 267) або переглянути не завантажуючи

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 4-04-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав