2446-МР

Документи » Рішення міської ради » 2446-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXIX СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" березня 2009 р № 2446-МР
м. Суми

Про звернення до Державної податкової інспекції в м.Суми

З метою недопущення ослаблення економічних основ місцевого самоврядування, враховуючи суспільну значимість даного питання для територіальної громади м. Суми та настання негативних наслідків в ході ліквідації державних комунальних підприємств по експлуатації та ремонту житла «ВЖРЕУ 1-7», відповідно до положень Цивільного кодексу України, Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Звернутися до ініціюючого кредитора - Державної податкової інспекції в м. Суми з пропозицією щодо прощення (списання) боргу державних комунальних підприємств по експлуатації та ремонту житла «ВЖРЕУ-1-7» перед місцевим бюджетом в сумі 3 243 706 (три мільйони двісті сорок три тисячі сімсот шість грн.) 03 коп. шляхом укладення мирової угоди у відповідності до вимог чинного законодавства України. 
  2. Дане рішення направити Державній податковій інспекції в м. Суми. 
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В., а контроль – на постійну комісію з питань контролю за використанням об’єктів комунальної власності та приватизацією (Малюк О.О.)

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 4-04-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав