2435-МР

Документи » Рішення міської ради » 2435-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXIX СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" березня 2009 р № 2435-МР
м. Суми

Про депутатський запит фракції «Партія «ВО «Батьківщина» - «Блок Юлії Тимошенко» в Сумській міській раді щодо підвищення тарифів на кабельне телебачення телекомпанією «Телесвіт»
Заслухавши депутатський запит фракції «Партія «ВО «Батьківщина» - «Блок Юлії Тимошенко» в Сумській міській раді щодо підвищення тарифів на кабельне телебачення телекомпанією «Телесвіт», відповідно до статей 21 та 22 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Підтримати депутатський запит фракції «Партія «ВО «Батьківщина» - «Блок Юлії Тимошенко» в Сумській міській раді щодо підвищення тарифів на кабельне телебачення телекомпанією «Телесвіт».
  2. Направити депутатський запит фракції «Партія «ВО «Батьківщина» - «Блок Юлії Тимошенко» в Сумській міській раді міському голові м. Суми Мінаєву Г.М. та голові антимонопольного комітету в Сумській області Ільченку М.С. для розгляду порушених в ньому питань (депутатський запит додається).
  3. Офіційну письмову відповідь надати Сумській міській раді, фракції «Партія «ВО «Батьківщина» - «Блок Юлії Тимошенко» в Сумській міській раді та гр. Грищенку Д.М. в термін до 6 квітня 2009 року.

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 4-04-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав