2424-МР

Документи » Рішення міської ради » 2424-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXVIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" лютого 2009 р № 2424-МР
м. Суми

Про припинення комунального підприємства „Управління генеральним планом м. Суми” та комунального підприємства „Центр реклами та естетики міського середовища” у формі реорганізації шляхом приєднання до комунального підприємства „Архітектура. Будівництво. Контроль” Сумської міської ради

З метою зміцнення майнової бази територіальної громади, оптимізації управління суб’єктами господарювання, комплексного підходу до виконання робіт, зменшення витрат та стимулювання діяльності комунальних підприємств, на підставі рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 23.01.09 № 49 «Про внесення на розгляд Сумської міської ради питання «Про припинення комунального підприємства „Управління генеральним планом м. Суми” та комунального підприємства „Центр реклами та естетики міського середовища” у формі реорганізації шляхом приєднання до комунального підприємства „Архітектура. Будівництво. Контроль” Сумської міської ради», згідно з статтею 104 Цивільного кодексу України, зі статтею 59 Господарського кодексу України, керуючись підпунктом 30 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Припинити комунальне підприємство „Управління генеральним планом м. Суми” та комунальне підприємство „Центр реклами та естетики міського середовища” у формі реорганізації шляхом приєднання до комунального підприємства „Архітектура. Будівництво. Контроль” Сумської міської ради.
  2. Створити комісію по припиненню комунального підприємства „Управління генеральним планом м. Суми” та комунального підприємства „Центр реклами та естетики міського середовища” та затвердити її персональний склад згідно з додатком 1.
  3. Встановити Порядок і терміни припинення комунального підприємства „Управління генеральним планом м. Суми” та комунального підприємства „Центр реклами та естетики міського середовища” у формі реорганізації шляхом приєднання до комунального підприємства „Архітектура. Будівництво. Контроль” Сумської міської ради згідно з додатком 2.
  4. Комісії по припиненню комунального підприємства „Управління генеральним планом м. Суми” та комунального підприємства „Центр реклами та естетики міського середовища” провести дії по припиненню комунальних підприємств відповідно до вимог чинного законодавства України.
  5. Усі майнові права та обов’язки комунального підприємства „Управління генеральним планом м. Суми” та комунального підприємства „Центр реклами та естетики міського середовища” передати до комунального підприємства „Архітектура. Будівництво. Контроль” Сумської міської ради.
  6. Управлінню підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів (Підкуйко О.О.) внести відповідні дані до єдиного державного реєстру.
  7. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Трофименка М.О.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [57.5 Kb] (cкачувань: 334) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 31-03-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав