2423-МР

Документи » Рішення міської ради » 2423-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXVIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" лютого 2009 р № 2423-МР
м. Суми

Про припинення діяльності комунального підприємства "Інфосервіс" Сумської міської ради шляхом його ліквідації

У зв’язку з передбаченою чисельністю у структурі виконавчих органів та сумою необхідних коштів на їх утримання в кошторисі виконавчого комітету по впровадженню інформаційних технологій та поліпшення інформаційно-аналітичного забезпечення територіальної громади міста, на підставі рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 20.01.09 № 14 «Про внесення на розгляд Сумської міської ради питання «Про припинення діяльності комунального підприємства „Інфосервіс” Сумської міської ради шляхом його ліквідації», згідно з статтею 104 Цивільного кодексу України, зі статтею 59 Господарського кодексу України, керуючись підпунктом 30 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Припинити діяльність комунального підприємства „Інфосервіс” Сумської міської ради шляхом його ліквідації.
  2. Створити ліквідаційну комісію по припиненню діяльності комунального підприємства „Інфосервіс” Сумської міської ради та затвердити її персональний склад, згідно з додатком 1.
  3. Встановити Порядок і терміни ліквідації комунального підприємства „Інфосервіс” Сумської міської ради, згідно з додатком 2.
  4. Ліквідаційній комісії провести дії по ліквідації комунального підприємства „Інфосервіс” Сумської міської ради відповідно до вимог чинного законодавства України.
  5. Управлінню підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів (Підкуйко О.О.) внести відповідні дані до єдиного державного реєстру.
  6. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Трофименка М.О.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [54.5 Kb] (cкачувань: 251) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 31-03-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав