2411-МР

Документи » Рішення міської ради » 2411-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXVIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" лютого 2009 р № 2411-МР
м. Суми

Про «Міську програму забезпечення військово-патріотичного виховання молоді в Сумському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. І.Г.Харитоненка» на 2009 рік

З метою сприяння вихованню молоді на засадах національної свідомості, громадської позиції, патріотизму шляхом впровадження інтерактивних методик військово - патріотичного виховання молоді на базі Сумського ліцею з посиленою військово - фізичною підготовкою ім. І.Г. Харитоненка, керуючись пунктом 22 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Інформацію про виконання «Програми забезпечення військово - патріотичного виховання молоді в Сумському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. І.Г. Харитоненка» у 2008 році взяти до відома (додаток № 1).
  2. Затвердити «Міську програму забезпечення військово - патріотичного виховання молоді в Сумському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. І.Г. Харитоненка» на 2009 рік (додаток 2).
  3. Фінансовому управлінню Сумської міської ради (Липова С.А.) здійснити фінансування заходів програми в межах видатків передбачених міським бюджетом на 2009 рік.
  4. Рішення Сумської міської ради від 25 червня 2008 року № 1675 -МР про «Програму забезпечення військово - патріотичного виховання молоді в Сумському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. І.Г. Харитоненка на 2008 рік» з 01.01.2009 року вважати таким, що втратило чинність.
  5. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка С.М., контроль за виконанням даного рішення на постійну планово - бюджетну комісію міської ради (Козьменко С.М.).

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [110.5 Kb] (cкачувань: 428) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 31-03-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав