2130-МР

Документи » Рішення міської ради » 2130-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "26" листопада 2008 р № 2130-МР
м. Суми

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми зовнішньої теплової мережі по вул. Газети «Правда», 9/1

Розглянувши звернення акціонерного товариства закритого типу «Номак-Інвест» щодо передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми зовнішньої теплової мережі по вул. Газети «Правди», 9/1, керуючись пунктом 2 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Прийняти до комунальної власності територіальної громади міста Суми зовнішню теплову мережу, довжиною 78 м.п. від ТК-303/3 до житлового будинку по вул. Газети «Правда», 9/1, загальною вартістю 68979 (шістдесят вісім тисяч дев’ятсот сімдесят дев’ять) грн. 20 коп. від акціонерного товариства закритого типу «Номак-Інвест». 
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Козлов В.П.):
    2.1. Взяти на оперативний облік зовнішню теплову мережу, зазначену в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    2.2. Внести теплову мережу, зазначену в пункті 1 цього рішення, відповідною зміною до договору оренди цілісного майнового комплексу по виробництву, транспортуванню тепла та електричної енергії у м. Суми з товариством з обмеженою відповідальністю «Сумитеплоенерго» від 01.09.05 № 0047-УКМ в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 31-03-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав