2129-МР

Документи » Рішення міської ради » 2129-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "26" листопада 2008 р № 2129-МР
м. Суми

Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 16.04.08 № 1385-МР «Про перелік об’єктів права комунальної власності територіальної громади міста Суми»

У зв’язку з проведенням поточної інвентаризації майна комунальної власності територіальної громади міста Суми, керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Унести зміни до додатку рішення Сумської міської ради від 16 квітня 2008 року № 1385 – МР «Про перелік об’єктів права комунальної власності територіальної громади міста Суми» згідно додатку до цього рішення.
  2. Комунальному підприємству «Сумське міське бюро технічної інвентаризації» (Афанасьєв Б.В.) зареєструвати об’єкти права комунальної власності територіальної громади міста Суми згідно з додатком, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Оформити право власності на об’єкти права комунальної власності територіальної громади міста Суми відповідно до додатку з видачею свідоцтв про право комунальної власності за територіальною громадою міста Суми, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.  

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Перелік змін до додатку рішення Сумської міської ради від 16.04.08 № 1385 – МР «Про перелік об’єктів права комунальної власності територіальної громади міста Суми» [35.5 Kb] (cкачувань: 280) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 31-03-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав